Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maiden of Virtue

22. 7. 2012

Shrnutí a příprava
Maiden of Virtue je těžkým bojem na naučení reakcí ale následně jde o velmi lehký boj při dodržení potřebného složení. Její DMg je pouze physical a Holy Physical dmg dostává jen Tank, který má za úkol udržet Maiden uprostřed kruhu kde stojí před pullem..

Je hodně potionů, které mohou tenhle boj výrazně zjednodušit , Mana potiony pro healery aby mohli healovat všechno a všechny bez přestávky. Heroic a Haste potiony pro melee DPS, a pro tanky Flask of Fortification nebo Flask of Titans. Hunteři mohou využít Flask of Relentles Assault a Casteři Flask of Supreme.Složení raidu pro Maiden
Maiden je tak těžká jak vhodné je složení skupiny na boj Základním pravidlem je čím více je ranged DPS, tím jednodušším boj je. Paladin ve skupině je také velkou výhodou. Příkladem ideální skupiny je jeden warrior/ druid na tankování, dva paladini, jeden priest, dva rogues, jeden warlock, jeden mage, a dva hunteři.Ability


"Holy Consecration"
Dává 300 holy damage všem v melee dosahu k Maiden, mimo to také dává krátkodobý silence efekt.


"Repentance"
Maiden dává každých 33 - 45 sec Repentance, která dá 2,000 holy damage na celou skupinu a stunne na 10sec, jakákoli dostaná dmg probere ze stunu.


"Holy Fire"
Dá dost velkou přímou dmg a ještě větší dmg jako magic DOT na náhodného hráče mimo Holy Consecration pole. Dispel dotky musí přijít okamžitě.


"Holy Wrath"
2,000 damage na náhodného hráče , který se řetězí na další v dosahu 10 yardů a dává dvojnásobek dmg na každého dalšího, takže si hlídat ať nestojíte nejen blízko hráčů, ale i petů atd.StrategiePřed bojem se raid rozmístí po kruhu tak aby měl každý poblíž svého určeného priesta nebo paladina na dispel DOT. Tank naběhne do středu nabírá agro a co nejrychleji se jede dmg. Před Repentance paladin háže na tanka Blessing of Sacrifice která ho probere z repentance ale pozor pro tanka, je nutné co nejrychleji si bouchnout znovu do maiden protože téměř pravidelně se rozběhne k paladinovi, který se ze stunu probere dříve než tank, který také musí stát mezi maiden a paladinem aby stihl dostat zásah consecration.

Healeři před repentance musí vyhealovat tanka do plna a dát mu všehny dostupné HOT.

Je třeba si zapamtovat dispel Holy Fire jako prioritu 1, mít před repentance vyhealovaného tanka a HOT na něm, Blessing of Sacrifice na MT je jen "cheat" ale pomáhá.
Class Tipy


Tanci
Boj se vede na jednoho tanka tak je dobré schovávat si všechny ability jako Last Stand, Lifegiving Gem, Shield Wall, Heal Potiony na dobu kdy zacástí Repentance a nastává období bez heal?.


Healers
Je důležité sledovat a healovat celý raid a dispelovat Holy Fire a vyhealovat celý raid Melee DPS nejsou priorita mohou si odběhnout a vyhealovat se.


Ranged DPS
Zabijte Maiden jak nejrychleji to umíte (bez přeagrování DeadMesserem).


Melee DPS
Nezapomeňte si odbíhat když padnete s HP pod půlku na spot na obrázku a tam se vyhealovat a tím ušetřit manu healerům..